HISTORIA

Wyniki z pięćdziesiątego czwartego turnieju tenisa stołowego 9-26-2020 & 10-3-2020

            

               Grupa zaawansowana

                            

                                 1.      Viktor Bedrichuk

                              2.     Michal Wolski

                              3.     Igor Falchuk

                              4.     Janusz Franeczek

                           5-8.    Lukasz Niewiarowski

                           5-8.    Bogdan Plugowski

                           5-8.    Szczepan Czyz

                           5-8.    Piotr Soja

                          9-16.   Marcin Kurcz

                          9-16.   Pawel Gluchowski

                          9-16.   Krzysztof Perkowski

                          9-16.   Leslaw Hakalo

                          9-16.   Bogdan Palarz

                          9-16.   Karol Baran

                          9-16.   Damian Czyz

                          9-16.   Mauricio Higuera

                        17-20.   Tomasz Godlewski

                        17-20.   Andranik Mehrabian

                        17-20.   Oleg Zimnakov

                        17-20.   Zbigniew Sobolak

Wyniki z pięćdziesiątego trzeciego turnieju tenisa stołowego 8-8-2020 & 8-15-2020

                         Grupa zaawansowana

                                 1.    Michal Wolski

                              2.    Wojciech Wolski

                              3.    Viktor Bedrichuk

                              4.    Lukasz Fita

                           5-8.    Pawel Ziolko

                           5-8.    Lukasz Niewiarowski

                           5-8.    Janusz Franeczek

                           5-8.    Igor Falchuk

                          9-10.   Leon Li

                          9-10.   Kostiantyn Pliushko

                          11-15.   Bogdan Palarz

                          11-15.   Leslaw Hakalo

                          11-15.   Krzysztof Perkowski

                          11-15.   Szczepan Czyz

                          11-15.   Tomasz Godlewski

                        16-20.   Mauricio Higuera

                        16-20.   Aurimas Zemaitaitis

                        16-20.   Piotr Soja

                        16-20.   Pawel Gluchowski

                        16-20.   Damian Czyz

                        21-25.   Jaroslaw Dydynski

                        21-25.   Filip Papiez

                        21-25.   Andranik Mehrabian

                        21-25.   Zbigniew Sobolak

                        21-25.   Nabil Shehadeh

              

                              Grupa średnio-zaawansowana

 

                       

 

                                1.       Michal Tomal

                              2.      Tomasz Robel

                              3.      Pawel Zych

                              4.      Justin To

                           5-8.      Marek Ignatowski

                           5-8.     Andrenik Mehrabian

                           5-8.     Stanislaw Glowik

                           5-8.     Eric To

                          9-16.    Pawel Skorski

                          9-16.    Mieczyslaw Placzek

                          9-16.    Marian Janicki

                          9-16.    Stoyan Stoichev

                          9-16.    Grzegorz Kasperski

                          9-16.    Nathan To

                          9-16.    Tihomir Stoyanov

                          9-16.    Kelvin Lee

                        17-20.    Vytautas Vaitkus

                        17-20.    Daniel Tomal

                        17-20.    Eva Harrison

                        17-20.    Rafal Tuz

Wyniki z pięćdziesiątego drugiego turnieju tenisa stołowego 2-16-2020

                Grupa zaawansowana

                                      1.   Michal Wolski

                                2.   Viktor Bedrichuk

                                3.    Artur Kurek

                                4.    Janusz Franeczek

                             5-8.    Wojciech Wolski

                             5-8.    Igor Falchuk

                             5-8.    Lukasz Niewiarowski

                             5-8.    Lukasz Fita

                            9-14.    Bogdan Plugowski

                            9-14.    Yanko Stoykov

                            9-14.    Sylwester Sobota

                            9-14.    Krzysztof Szostak

                            9-14.    Filip Papiez

                            9-14.    Wayne Wasielewski

                          15-21.     Igor Iurchuk

                          15-21.     Zbigniew Jablonski

                          15-21.     Tomasz Godlewski

                          15-21.      Pawel Gluchowski

                          15-21.      Piotr Soja

                          15-21.      Tomasz Jablonski

                          15-21.      Pawel Ziolko

                          22-28.    Kevin Vileikis

                          22-28.    Andrzej Pszczolinski

                          22-28.    Damian Czyz

                          22-28.    Bogdan Palarz

                          22-28.    Krzysztof Perkowski

                          22-28.    Krzysztof Puchalski

                          22-28.    Nabil Shehadeh

                          29-33     Anatoly Horodyskyi

                          29-33.    Leslaw Hakalo

                          29-33.    Zbigniew Sobolak

                          29-33.    Mauricio Higuera

                          29-33.    Sebastian Reyes

                         

 

 

 

               Grupa średnio-zaawansowana

 

                                    1.    Andrzej Kozan

                              2.    Andrzej Cholowicz

                              3.    Stanislaw Glowik

                              4.    Pawel Sawa

                           5-8.    Jozef Gola

                           5-8.    Michal Godlewski

                           5-8.    Eryk Emilianowicz

                           5-8.    Justin To

                          9-10.    Grzegorz Kasperski

                          9-10.    Pawel Skorski

                          11-15.    Jerzy Kapusta

                          11-15.    Eric To

                          11-15.    Steve Ezzo

                          11-15.    Marek Ignatowski

                           11-15.   Vytautas Vaitkus

                         16-20.   Tadeusz Skrabacz

                         16-20.   Darya Tenenbaum

                         16-20.   Stoyen Stoychev

                         16-20.   Eva Harrison

                         16-20.   Atif Bilgin

                         21-25.   Tihomir Stoyanov

                         21-25.   Brajan Handzel

                         21-25.   Marek Kolaczewski

                         21-25.   Zhivko Kouspov

                         21-25.   Jan Skrzypczak

                        26-29.   Slava Tenenbaum

                        26-29.   Maciej Stanaszek

                        26-29.    Jozef Perelmuter

                        26-29.    Leszek Zabiegly

Wyniki z pięćdziesiątego pierwszego turnieju tenisa stołowego 12-1-2019

                 

                Grupa zaawansowana

                             

                                       1.     Michal Wolski

                                2.     Artur Kurek

                                3.     Lukasz Niewiarowski

                                4.     Janusz Franeczek

                             5-8.     Pawel Gluchowski

                             5-8.     Viktor Bedrichuk

                             5-8.     Zbigniew Jablonski

                             5-8.     Igor Falchuk

                            9-12.    Krzysztof Perkowski

                            9-12.    Bogdan Plugowski

                            9-12.    Piotr Soja

                            9-12.    Sylwester Sobota

                          13-18.     Karol Horodenski

                          13-18.     Mauricio Higuera

                          13-18.     Szczepan Czyz

                          13-18.     Tomasz Godlewski

                          13-18.     Krzysztof Puchalski

                          13-18.      Bogdan Palarz

                          19-24.     Zbigniew Sobolak

                          19-24.     Damian Czyz

                          19-24.    Krzysztof Szostak

                          19-24.    Grzegorz Piekutowski

                          19-24.    Igor Iurchuk

                          19-24.    Kevin Vileikis

                          25-27.    Leslaw Hakalo

                          25-27.    Yanko Stoykov

                          25-27.    Anatoly Horodyskyi

                         

 

                                Grupa średnio-zaawansowana

                            

 

                                      1.       Andrzej Pszczolinski

                              2.       Eric To

                              3.       Andrezj Kozan

                              4.       Grzegorz Kasperski

                           5-8.       Pawel Zych

                           5-8.       Michal Tomal

                           5-8.       Jerzy Kapusta

                           5-8.       Pawel Sawa

                          9-10.      Stanislaw Glowik

                          9-10.      Jozef Gola

                        11-15.        Marek Ignatowski

                        11-15.        Steve Ezzo

                        11-15.        Stanislaw Zarycki

                        11-15.        Tadeusz Alberski

                        11-15.        Mohan Sukumaran

                        16-20.      Vytautas Vaitkus

                        16-20.      Marian Janicki

                        16-20.      Andrzej Cholowicz

                        16-20.      Marek Kolaczewski

                        16-20.      Justin To

                        21-25.      Jozef Perelmuter

                        21-25.      Pawel Skorski

                        21-25.      Roman Petryshyn

                        21-25.      Tim Stoyanov

                        21-25.       Atif Bilgin

                        26-30.      Tadeusz Skrabacz

                        26-30.      Genek Buzas

                        26-30.      Leszek Zabiegly

                        26-30.      Jan Skrzypczak

                        26-30.      Eva Harrison

.

 

                            Grupa amatorzy

 

 

                                1.    Jerzy Ucinski

                                2.    Jaroslaw Walicki

                                3.    Kazimierz Kudla

                                4.    Dariusz Milewski

1 / 14

Please reload

© 2019 illinoistabletennis.com   All rights reserved.